Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a honlapon található anyagok csak a szerzői jogokról szóló 1999. évi LXXVI. törvény keretein belül használhatóak fel!

1) A szekelyaladarfotoklub.hu oldalon található képek szerzői jogvédelem alatt állnak, ezért tilos a szerző engedélye nélkül másolni, közölni, terjeszteni, vagy bármilyen egyéb módon felhasználni azokat.

Ugyanakkor nyitottak vagyunk minden olyan együttműködésre, amely nonprofit módon használja fel a felvételeinket (kiállítások, fotózás népszerűsítése, stb...).

2) Ha a szekelyaladarfotoklub.hu oldalról szöveges tartalmat kíván átemelni más weboldalra, akkor ezt csak abban az esetben teheti meg, ha megjelöli annak forrását. A forrás megjelölésének tartalmaznia kell az eredeti tartalomra mutató közvetlen linket is.

3) A szekelyaladarfotoklub.hu nem vállal felelősséget az oldalon esetlegesen megjelenő téves információkért, illetve azok közvetlen vagy közvetett felhasználásából eredő károkért és veszteségekért.